ΑΡΧΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ – ΒΡΑΒΕΙΑ ΜΑΘΗΤΩΝ 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Α΄ ΤΑΞΗ

1.ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 11/14

2.ΚΟΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1 9  9/14

3.ΚΟΝΤΟΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19 8/14

4.ΑΡΧΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ  19 6/14

5. ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  19 5/14

6. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19 3/14

7.ΘΑΛΛΑΣΙΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 19

8.ΚΟΥΛΕΞΟΥΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 18  13/14

9. ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 11/14

10.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19 12/14

11.ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 19  11/14

12. ΚΛΩΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  5/14

13.ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  18 9/14

14.ΜΙΜΗΝΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19  11/14

15.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19  4/14

16. ΜΠΡΑΪΜΛΑΡΙ ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑ  19 2/14

17.ΛΕΜΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  13/14

18.ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 18 11/14

19.ΜΕΤΣΚΑ  ΝΙΚΕΪΝΤΑ ΑΡΤΑΝ  18 9/14

20.ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  11/14

21.ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΙΜΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  19/14

22.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 19  8/14

23.ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 7/14

24.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  18 12/14

25.ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18  12/14

26.ΤΑΜΠΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  18 11/14


Β΄ ΤΑΞΗ

1.ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19 11/14

2.ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 8/14

3.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  18 13/14

4.ΒΡΥΓΙΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  12/14

5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  18 8/14

6.ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18  7/14

7.ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  11/14

8.ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 18  7/14

9.ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ  19 13/14

10.ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  8/14

11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19  7/14

12.ΡΑΪΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18  9/14

13.ΣΑΛΑΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΦΡΕΝΤ 18  9/14

14.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  20

15.ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19  13/14

16.ΚΑΛΙΟΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 10/14

  1. ΠΕΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19


ΤΑΞΗ Γ΄

1.ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 20

2.ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ   19 11/14

3.ΓΡΙΤΑ-ΡΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  19 9/14

4.ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  8/14

5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  6/14

6.ΓΑΛΥΜΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19  3/14

7.ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥΚΩΝ/ΝΟΥ  19 3/14

8.ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  11/14

9.ΛΙΑΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 5/14

10.ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ –ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19  3/14

11.ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  18 12/14

12.ΚΙΟΥΠΙ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΛ 18  11/14

13. ΜΑΡΓΕΤΑΚΗ ΘΕΜΙΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  18 7/14

14.ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  20

15. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20

16.ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  19 13/14

17.ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  9/14

18.ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19  7/14

19.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  1/΄14

20.ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  7/14

21.ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 20

22.ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗ ΤΡΙΑΔΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  12/14

23.ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19  12/14

24.ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 19  11/14

25.ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ  19 9/14

26.ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19  8/14

27.ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  8/14

28.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19 6/14

29.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 10/14

30.ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  19 10/14

31.ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19 7/14

32.ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19  6/14

33.ΠΕΤΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19  4/14

34.ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19  4/14

35.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  18 8/14

36.ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  18 8/14

37.ΝΤΙΣΑ ΠΑΟΥΛΟ ΑΓΚΙΜ  18 7/14

 

 ΒΡΑΒΕΙΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ 1ου  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

   Α΄ ΤΑΞΗ

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 11/14
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   19 12/14
  3. ΜΙΜΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19  11/14
  4. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19   10/14

Β΄ ΤΑΞΗ

  1. ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19 11/14
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  11/14
  3. ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 19  13/14
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  20

    Γ΄ ΤΑΞΗ

  1. ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ   20
  2. ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  19 11/14
  3. ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ  ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   20
  4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  20
  5. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 20
  6. ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  19 10/14

 

Οι καθηγητές  και ο Διευθυντής  του σχολείου συγχαίρουν τους μαθητές που αρίστευσαν .

Ο Δ/ΝΤΗΣ
ΠΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Related posts

Πότε θα γίνει η ανακοίνωση των βάσεων

admin

ΕΜΥ ΚΑΙΡΟΣ: ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – ΑΠΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ

admin

Νέες δεξαμενές άρδευσης στην ΤΚ Αγίου Ιωάννη

admin

Leave a Comment