Το Σωματείο καφεστιασης Ιεράπετρας κατέθεσε συγκεκριμένες προτάσεις για την οικονομική ελάφρυνση των μελών του που πλήττονται από τα μέτρα για τον περιορισμό της εξάπλωσης του κορονοϊού.
“Αντιλαμβανόμενοι πλήρως τη δύσκολη κατάσταση που βιώνουν όλοι οι συνάδελφοι, αλλά κυρίως όσων οι επιχειρήσεις έκλεισαν, παραθέτουμε τις προτάσεις μας για την οικονομική ελάφρυνση τους !
Ζητάμε λοιπόν :
Πληροφορούμε επίσης τα μέλη μας ότι οι υπηρεσίες εξετάζουν όλα τα αιτήματα μας και θα ανταποκριθούν δίνοντας άμεσα απαντήσεις ! “