Παρότι όλα τα φαγητά τα ορεκτικά και τα γλυκά ενθουσίασαν τους δύο σεφ-κριτές του διαγωνισμού μαγειρικής Πανταζή Σιμόπουλο και Δημήτρη Κουτσελακη τα τρία βραβεία κέρδισαν με το σπαθί τους:Στο παραδοσιακό φαγητό ή Δέσποινα Αχλατη με έναν καταπληκτικό τσιγαριστο λαγό, στο ορεκτικό η κ Δέσποινα Περακη με μια υπέροχη σε υφή νερατη Μυζηθροπιτα και στο γλυκό η κ Φωφη Τζεβελεκακη με μια γευστικότατα αρωματική μεθυστική μουσταλευριά!!!Και του χρόνου καλύτερα!!!Συγχαρητήρια σε όλες τις διαγωνιζομενες μαγειρισσες!!!
![](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2021/09/241768018_2110334445774201_7554764252796644816_n.jpg)
![](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2021/09/241982789_2110334389107540_5271652018006667269_n.jpg)
![](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2021/09/241865392_2110334519107527_7928163203601823136_n.jpg)
![](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2021/09/241856067_2110334575774188_5820037363550109011_n.jpg)
![](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2021/09/241983605_2110334645774181_5558711253942980372_n-533x400.jpg)
![](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2021/09/241909108_2110334749107504_7094017165486856025_n-533x400.jpg)