Απο εχθές εχει βγεί εκτός λειτουργίας λόγω βραχυκυκλώματος το αντλιοστάσιο του ΤΟΕΒ στο Κεντρί με αποτέλεσμα να αδειάσει η δεξαμενή στο Καπίστρι. Όσοι δεν έχουν γεμάτες χαβούζες και έχουν καλλιέργειες δε μπορούν να ποτίσουν. Η τεχνική υπηρεσία του ΤΟΕΒ περιμένει αυριο Παρασκευή τα ανταλλακτικά για να αποκσταστήσει τη βλάβη και να ξαναδώσει νερό στους αγρότες. Υπομονή λοιπόν μια μέρα ακόμη…
![Image default](https://www.radiovereniki.gr/wp-content/uploads/2019/08/banes-1021x580_0.jpg)
next post