ΑΡΧΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ – ΒΡΑΒΕΙΑ ΜΑΘΗΤΩΝ 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Α΄ ΤΑΞΗ

1.ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 11/14

2.ΚΟΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1 9  9/14

3.ΚΟΝΤΟΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19 8/14

4.ΑΡΧΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ  19 6/14

5. ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  19 5/14

6. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19 3/14

7.ΘΑΛΛΑΣΙΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ 19

8.ΚΟΥΛΕΞΟΥΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 18  13/14

9. ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 11/14

10.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19 12/14

11.ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 19  11/14

12. ΚΛΩΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  5/14

13.ΓΡΙΝΙΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  18 9/14

14.ΜΙΜΗΝΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19  11/14

15.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 19  4/14

16. ΜΠΡΑΪΜΛΑΡΙ ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑ  19 2/14

17.ΛΕΜΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  13/14

18.ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ 18 11/14

19.ΜΕΤΣΚΑ  ΝΙΚΕΪΝΤΑ ΑΡΤΑΝ  18 9/14

20.ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  11/14

21.ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΙΜΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  19/14

22.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 19  8/14

23.ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 7/14

24.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  18 12/14

25.ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18  12/14

26.ΤΑΜΠΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  18 11/14


Β΄ ΤΑΞΗ

1.ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19 11/14

2.ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 8/14

3.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  18 13/14

4.ΒΡΥΓΙΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  12/14

5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  18 8/14

6.ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18  7/14

7.ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  11/14

8.ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 18  7/14

9.ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ  19 13/14

10.ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  8/14

11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19  7/14

12.ΡΑΪΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18  9/14

13.ΣΑΛΑΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΦΡΕΝΤ 18  9/14

14.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  20

15.ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19  13/14

16.ΚΑΛΙΟΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 10/14

  1. ΠΕΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19


ΤΑΞΗ Γ΄

1.ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 20

2.ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ   19 11/14

3.ΓΡΙΤΑ-ΡΟΥΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  19 9/14

4.ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  8/14

5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  6/14

6.ΓΑΛΥΜΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19  3/14

7.ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥΚΩΝ/ΝΟΥ  19 3/14

8.ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  11/14

9.ΛΙΑΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 5/14

10.ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ –ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19  3/14

11.ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  18 12/14

12.ΚΙΟΥΠΙ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΛ 18  11/14

13. ΜΑΡΓΕΤΑΚΗ ΘΕΜΙΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  18 7/14

14.ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ  20

15. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20

16.ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  19 13/14

17.ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19  9/14

18.ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19  7/14

19.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  1/΄14

20.ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18  7/14

21.ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 20

22.ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗ ΤΡΙΑΔΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 19  12/14

23.ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19  12/14

24.ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 19  11/14

25.ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ  19 9/14

26.ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19  8/14

27.ΛΕΜΠΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19  8/14

28.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19 6/14

29.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 10/14

30.ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  19 10/14

31.ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19 7/14

32.ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19  6/14

33.ΠΕΤΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19  4/14

34.ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19  4/14

35.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  18 8/14

36.ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  18 8/14

37.ΝΤΙΣΑ ΠΑΟΥΛΟ ΑΓΚΙΜ  18 7/14

 

 ΒΡΑΒΕΙΑ  ΜΑΘΗΤΩΝ 1ου  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

   Α΄ ΤΑΞΗ

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19 11/14
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   19 12/14
  3. ΜΙΜΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19  11/14
  4. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19   10/14

Β΄ ΤΑΞΗ

  1. ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  19 11/14
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 19  11/14
  3. ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 19  13/14
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  20

    Γ΄ ΤΑΞΗ

  1. ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ   20
  2. ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  19 11/14
  3. ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ  ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ   20
  4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  20
  5. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 20
  6. ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  19 10/14

 

Οι καθηγητές  και ο Διευθυντής  του σχολείου συγχαίρουν τους μαθητές που αρίστευσαν .

Ο Δ/ΝΤΗΣ
ΠΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Related posts

Δωρεάν γη σε αγρότες. Παραρχωρούνται 200.000 στρ. για καλλιέργεια έναντι συμβολικού τιμήματος

admin

Τον Νοέμβριο στη βουλή το νομοσχέδιο για τη μείωση εισφορών αγροτών

admin

Μήνυμα Δημάρχου Ιεράπετρας για την 25η Μαρτίου

admin

Leave a Comment